Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od A do F
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Brak głosu/ dialogów broken sword 2
Paulina
Brak głosu/ dialogów

Hej, czy może ktoś mi pomóc, Otóz zainstalowalam sobie Broken Sword II - Remastered, żeby juz ladnie chodzilo pod win7. Ale niestety nie slychac glosow, dialogow. Muzyka jest, efekty tez, dialogi wyswietlaja sie tekstowo, ale nie slychac glosow.. moglby ktos mi pomoc?

Kami
Hmm... a spróbuj odpalić plik oalinst.exe w folderze w grą.

Próbowałaś już zgodności? Przeinstalowywać?

Paulina
tak, próbowałam juz wszystkiego :/

Kami
Odpalenie tego pliku coś dało?

Paulina
po odpaleniu pliku pojawil sie napis install complet, wiec juz nie wiem co mam robic Sad a gra bez dialogow traci urok

Przemo
Jaka wersja Brokena? (gog, steam?). Jaka karta dźwiękowa?

Próbowałem jakoś znaleźć rozwiązanie. Nawet pobrałem grę z goga i szukałem na zagranicznych forach pomocy, ale nic nie ma konkretnego.

Jedyna odpowiedź to zmniejszyć o jeden punkt przyśpieszenie ustawień karty dźwiękowej, ale chyba Win7 nie posiada takiej opcji chyba.

Może aktualizacja sterownika karty dźwiękowej, albo uruchomienie gry

Madzius888
Boli mnie to, że właśnie na siódemce nie można robić takich rzeczy jak zmienić przyspieszenie karty dźwiękowej, wyłączyć Directx 3D. Z dźwiękiem tak w przypadku innej gry, to pomogło mi znalezienie ustawień .cfg i edytowanie notatnikiem: w rubryce audio było 0, a trzeba było zmienić na 1 albo odwrotnie. Jak na GoGu to warto otworzyć ten plik choćby dlatego, że oni tam często opisują, co dana funkcja robi, jakie problemy to może spowodować i jak można to zmienić.

Paulina
zaktualizowałam sterowniki karty, przeinstalowalam grę i nic nie pomoglo Sad , chyba będe musiała znaleźć płytę z tą pierwszą wersją, chociaż te koloroy pod windowsem 7 wyglądają komicznie Sad

Nie mam pojęcie z jakiego portalu, chłopak kupił mi ją na mikołajki ponieważ jestem fanką broken sworda. Na jego komputerze śmigało bez zarzutu

Przejdź do forum: