Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
The Whispered World... 2? Dobry pomysł?
Pewnie! Nie mogę się doczekać! Pewnie! Nie mogę się doczekać! 0%[0 głosów]
Właściwie czemu nie... Właściwie czemu nie... 33%[1 głos]
Nie, lepiej gdyby to była osobna gra. Nie, lepiej gdyby to była osobna gra. 67%[2 głosów]
Głosów ogółem : 3
 Drukuj temat
Silence - The Whispered World 2
Kami
Wczoraj wieczorem Daedalic ujawnił na swoim FB, że robią drugą część The Whispered World. Smile2

Dodali do tego trailer > http://www.gametr...cg-trailer

Wygląda mega, ale jak przy każdej kontynuacji dobrej gry, która nie była częścią cyklu mam pewne obawy. Confused Doczepiają się na siłę?

Chociaż moje obawy to nic w porównaniu z pytaniem jakie rodzi się po trailerze - będzie w 2.5D? Detektyw No i o czym ta gra w ogóle będzie? Zakończenie jedynki było wielkim zaskoczeniem, a tu już trailer zaczyna się w "normalnym" świecie.

imageshack.com/a/img837/1374/finm.jpg

imageshack.com/a/img35/5125/87fv.jpg

imageshack.com/a/img209/7574/jada.jpg

imageshack.com/a/img801/8320/l1lu.jpg

imageshack.com/a/img189/7084/oiy0.jpg

imageshack.com/a/img823/179/d0nf.jpg

Mizerykordia
Ciężko mi skojarzyć w jaki sposób, ta gra choćby nawiązuje do części pierwszej (wnioskując z filmiku).

Trailer nie wygląda zachęcająco, ale jestem dobrej myśli.

Madzius888
Na razie nie wiemy za wiele, ale zdecydowanie osobna gra. Po obejrzeniu wydaje mi się, że jest to krzywdzące dla tych, którzy nie grali, bo pokazuje

Spoiler :: Pokaż
że coś jest nie tak z tym baśniowym światem, a to lepiej odkryć samemu zanurzając się w TWW.
.

Kami
Naprawdę myślicie, że to
ten baśniowy świat
?

Dla mnie wygląda jak normalna druga wojna światowa. Wink2 Dlatego nie widzę powiązania z jedynką.

@Mizerykordia - dlaczego trailer nie wygląda zachęcająco? Smile2 Pikny jest.

Madzius888
Kami napisał(a):

Naprawdę myślicie, że to
ten baśniowy świat
?

Dla mnie wygląda jak normalna druga wojna światowa. Wink2 Dlatego nie widzę powiązania z jedynką.

No ja właśnie myślę,
że to nie jest ten inny świat, a już na pewno nie ten sam z jedynki. Wskazują więc, że tamten się w jakiś sposób zakończył, a chyba lepiej tego nie wiedzieć, jak się jeszcze nie grało
.

Kami
Zakończenie jedynki
pokazywało tylko szpital. Dość nowoczesny, a chłopak powiedział, że ten świat nazywa się "rzeczywistość" Grin To co na trailerze też wygląda jak rzeczywistość, chociaż wcześniej w czasie, kiedy nie było jeszcze takiej elektroniki w szpitalach. Wink2

Ale przede wszystkim
chłopak na zakończeniu powiedział, że świat w którym graliśmy nie istnieje. Logicznie więc w kontynuacji istniałby jakiś inny bajeczny świat, nie?

Jedno czego na pewno nie będzie, to takiego zaskoczenia na końcu. :F Chyba.

Mizerykordia
Kami, trailer nie podoba mi się ze względu na to, że jest to tylko jedna scenka, prawdopodobnie intro, co bardzo niewiele mówi nam o czym właściwie gra będzie.

Zgadzam się również z zarzutem Madzius888.

Zgadzam się również z tym co napisała Kami powyżej.

Bardzo podobał mi się jesienny klimat i kolorystyka pierwszej częśći (to właściwie zadecydowało o daniu the Whispered World szansy), a po trailerze naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Jeśłi miałbym to do czegoś porównać, to najbliżej chyba będzie anime Grobowiec Świetlików.

Pożyjemy, zobaczymy. Jak to mówią, "nie oceniaj gierki po trailerze", a w tym wypadku trailerem jest jedna mało wymowna scenka z gry.

Przejdź do forum: