Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Gray Matter
onslow
Właśnie problem w tym, że wszystko zrobiłem "tak jak w książce pisze" :). W solucji jest napisane, że napis pojawi się "po jakimś czasie". Pytanie, jaki ten czas ma być? Tak czy inaczej dzięki za pomoc. Pomęczę się jeszcze trochę, spróbuję poczekać. Jak nie pomoże, to reinstalka Sad.
and i'd give up forever to touch you...

Kami
Jesteś pewien? Wink2 Ja wczoraj przechodziłam spory kawałek Cognition po raz drugi, tylko dlatego, że zapomniałam
Spoiler :: Pokaż
pomóc Tereceowi i nie miałam wszystkich kawałków Le Pendu, więc jak przyszła chwila na składanie wszystkiego, to myślałam, że gra jest zepsuta. Pfft2

Ten napis powinien się raczej pokazać po wykonaniu wszystkich ustalonych czynności...

Jeziu5
Hej!

Solucję pisałem już dawno temu, ale z tego co pamiętam litery powinny się pojawić po ukończeniu wszystkich innych czynności. Spróbuj jeszcze:
- przyjrzeć się dokładnie urządzeniu. Czytałem, że czasem pojawia się bug - litery nie pokazują się dopóki nie zbliży się na urządzenie.
- Spróbuj też parokrotnie nacisnąć przycisk na generatorze - rozwiązywało to problem u niektórych graczy.

onslow
Jeszcze raz dzięki za rady. Myślę, że zrobiłem wszystko to o czym pisaliście, a nawet więcej :). Ostatecznie przejdę rozdział jeszcze raz, albo tak jak pisałem reinstalka.
"Aktualizacja": Wybrnąłem, ale nie wiem czy dobrze. Zacząłem jeszcze raz "klikać" wszystko w domu i kiedy doszedłem do sypialni i spojrzałem w lustro pojawił się przerywnik - kolejna sesja ze studentami i rozpoczął się rozdział czwarty. Dobrze, że akcja poszła naprzód źle, że nie wiem jaka miała być wiadomość od Laury.
Edytowane przez onslow dnia 22.09.2013 20:58
and i'd give up forever to touch you...

Kami
Aha, czyli jednak nie byłeś dalej. xD Tak ma być. Smile2 O wiadomości dowiesz się później.

czakalaka
Hej, mam problem z ukończeniem gry Gray Matter. Jestem na etapie gdy w jadalni Christ Church trzeba naciąć scyzorykiem obraz i wyciągnąć ze środka Sztukę złota. Sam nacina obraz, jednak zamiast kursora w kształcie dłoni, pojawia się pytajnik (tak jakby trzeba było jeszcze użyć jakiegoś przedmiotu). Gdy najeżdzam scyzorykiem kursor w ogóle się nie zmienia.

Prawdopodobnie nic nie mogę w tej sytuacji zrobić, więc mam prośbę o udostępnienie save'a, zaraz po tym jak Sam wyciąga ostatnią sztukę złota.
Aktualnie gram w: nic
Niedawno ukończone: The Lost Crown, Gemini Rue, Portal 2, Miasmata, The Cave, Antichamber

Przejdź do forum: