Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od G do L
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Gray Matter
Haushinka_Manson
Witam :) bardzo proszę o pomoc przy Gray Matter, dziwna sprawa- zrobiłam wszystko w 2 rozdziale, wszystkie lokacje są szare czyli nie ma nic do zrobienia na żadnej, pasek postępu jest zapełniony, wszystkie zadania + premia na 100% zrobione... i rozdział się nie kończy. Trzeba coś zrobić? Nie mogę porozmawiać już z żadną osobą na żaden temat, wszędzie byłam...

p.s. przepraszam że z rozpędu wrzuciłam to do "od a do f" a nie "od g do l" :sciana:
Edytowane przez Haushinka_Manson dnia 11.03.2013 16:38

Jeziu5
Witam :)

Poszperałem po necie i według tej strony jest to niestety bug.

Wynika z niej, że jeżeli ostatnie punkty zdobyłaś w widoku zbliżenia (np. wykreślanie nazwisk lub w budce telefonicznej) i z tego widoku wyszłaś przy pomocy mapy, a nie guzika wróć to gra się zatnie w sposób taki sam jak to opisałaś. Więc może wystarczy tylko wczytać ostatni save i poprawić tę czynność ?

Daj znać czy pomogło. Jak nie to będziemy głowić się dalej.

Haushinka_Manson
ale ostatni save jest w poprzednim rozdziale ;_;

Jeziu5
Niestety, jedyny sejw jaki posiadam z drugiego rozdziału zawiera tylko 20%.

http://www.advent...ave005.sav
Edytowane przez Jeziu5 dnia 11.03.2013 17:49

Haushinka_Manson
Sad
tak czy inaczej dzięki za pomoc :)
jakby ktoś przypadkiem miał save'a z końcówki albo chociaż z połowy- byłabym wdzięczna bardzo

Jeziu5
Zapisz tym razem profilaktycznie przed końcówką byśmy jakby co mogli dalej pomóc :)

Haushinka_Manson
kurczę, gorszy problem- nie mam folderu z save'ami O_O wogóle, nie wiem czemu.

Jeziu5
A na jakim systemie grasz ?

Haushinka_Manson
win 7 :<

Jeziu5
A czy masz sejwy w grze - to znaczy czy możesz wczytać poprzednią grę ?

Na Windows 7 powinny być w folderze Documents/GrayMatter. Spróbuj może wyszukać folder o nazwie GrayMatter albo Gray Matter.

Haushinka_Manson
o, znalazłam, faktycznie :) dziękuję bardzo za pomoc, idę walczyć cierpliwie po raz drugi o skończenie tego rozdziału pomyślnie :)

Madzius888
Mam problem, może ktoś ma jeszcze tą grę i mógłby mi przejść pewien moment. Mianowicie gra sprawia mi taki problem, że jakakolwiek pojawia się lista, to przewija mi ją na sam dół, jest to problem niepokonalny, kiedy muszę wybrać odpowiednie wino:

Spoiler :: Pokaż
czerwone, wytrawne, 1972, Loara

Link do sejwa:
https://dl.dropbo...ave019.sav
Ważne, żeby sejw znajdował się na jednym z ostatnich miejsc, najlepiej nadpisać tą właśnie dziewiętnastkę. Z góry dzięki!
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Przemo
Proszę Cię bardzo: Winiacz Komandos - rocznik 2010

:)
Edytowane przez Przemo dnia 05.05.2013 23:31

Madzius888
Przemo.. Ty wiesz, że ja nie piję. I jak tu to teraz mam ściągnąć? Grin

Dziękuję Ci bardzo :jupi: Smile2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kobra94
Ja również mam problem z tą grą, jednak już przy samej instalacji.
Wszystko się ładnie instaluje, jest git, ale pod koniec, pojawia się informacja od mojego programu antywirusowego, że nastąpiła próba połączenia się z zarażonym plikiem game.exe
Próbowałam przenieść coś do kwarantanny czy ignorować, ale wtedy, po zainstalowaniu, gra nie może odnaleźć pliku game.exe, więc nie chce się włączyć

Kami
Jeśli masz pewność, że plik instalacyjny nie jest zarażony, to proponuję rozłączyć się z Internetem i wyłączyć na czas instalacji program antywirusowy. Np. Avast można wyłączyć na 10min lub na godzinę.

Rozłączać się nie trzeba, ale ja zawsze tak robię. Z sieci zawsze może coś nagle wyskoczyć. Wink2

onslow
Witam. Gram aktualnie w Gray Matter i niestety zaciąłem się w 3 rozdziale. Problem polega na tym, że po ustawieniu i włączeniu generatora powinny się pojawiać kolejne literki. U mnie pojawiły się dwie i na tym koniec. Zrobiłem już wszystko co się dało, czekam i nic. Zaczynałem rozdział od początku i ciągle to samo. Może wiecie co to za historia? Ile trzeba czekać na napis? A może to jakiś błąd w grze? Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.
and i'd give up forever to touch you...

Kami
No to tak:
Obejrzałeś vlogi na kompie? Wybrałeś wino i zdjąłeś je z półki? Wziąłeś zdjęcie z biura? Nastawiłeś muzykę w jadalni? Wziąłeś szampon z łazienki? Strój kąpielowy z szafy? Przygotowałeś sesję w maszynie? Wróciłeś po zdjęcie do biura i zeskanowałeś je i poprawiłeś w kompie? Sprawdziłeś wizytówkę w kuchni i zadzwoniłeś do inspektora? Widziałeś motor w garażu i rozmawiałeś z panią Dalton?

onslow
Tak, tak i jeszcze raz tak :). Zwiedziłem co się dało, klikałem na wszystko. Pasek postępu w rozdziale mam na 98% (wszystko na 100%) oprócz "Psi po raz drugi". Napisu nie było i nie ma :/.
and i'd give up forever to touch you...

Kami
Czyli jesteś dalej. W solce sprawdzałeś? http://www.advent...le_id=1249 Tam jest coś o Psi Smile2

Psi raz i drugi

W międzyczasie pojawi się paczka w hallu. Zabieramy ją na dół i przyglądamy się biurku pod ścianą z lewej. Czytamy sobie list oraz dołączoną książkę. Używamy przysłanego urządzenia. Zgodnie z zaleceniem, w książce ustawiamy wartości:

• nad 0 ustawiamy 99,
  • nad 1-26 nie zmieniamy nic,
  • nad 27-36 ustawiamy zero.

Klikamy przycisk. Następnie idziemy wykonywać inne zadania. Po jakimś czasie na walcu pojawią się litery, które czytamy.

Przejdź do forum: