Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Testament Sherlocka Holmesa - klucz aktywacyjny
Aga
Mam prośbę czy może ktoś podesłać mi klucz aktywacyjny do gry Sherlock Holmes Testament bo nie mogę uruchomić gry
łącze się z internetem przesyłam numer seryjny i kod ale wyskakuje że to błędne dane
Proszę o pomoc.

Jeziu5
Witaj na AZ :)

Podeślij proszę screen'a komunikatu o błędzie. Może uda nam się coś pomóc.

Aga
wpisuje numer seryjny <nie upubliczniaj swoich kodów Wink2 /przemo>
i wyskakuje mi raport o błędzie
5.70.39.0;A1003286;LE:12007
Edytowane przez Przemo dnia 20.02.2013 19:58

Brightstar
Według mnie raport o błędzie nie ma nic związanego z kluczem.
Raporty o błędach występują tylko wtedy gdy uruchamiana aplikacja nie działa poprawnie, lub może wyrządzić szkody w komputerze, więc drogą dedukcji problem może tkwić w zainstalowanym produkcie.
Radziłbym przeinstalowanie gry lub ściągnięcie jakiejś łatki, może i nie pomoże, ale nie zaszkodzi.

Czy twój raport o błędzie wygląda tak?:
images32.fotosik.pl/199/6df9a56ea572dd82.png
Edytowane przez Brightstar dnia 20.02.2013 15:15

Aga
Nie tak nie wygląda.
Po uruchamiania gry zaraz wyskakuje okno w którym pisze wprowadź numer seryjny produktu a ja po prostu mam tylko ten jeden co wyzej jest napisane ale pod tym numerem seryjnym gra się nie uruchamia,moze ktoś ma jakiś inny numer to prosze o podesłanie

Madzius888
Sprawdź czy dobrze wpisałaś kod i spróbuj aktywować przez stronkę, może coś blokuje połączenie.

http://activation...egame.com/

Jeżeli i to nie zadziała, grę zareklamuj u sprzedawcy.
Edytowane przez Madzius888 dnia 20.02.2013 16:51
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Aga
20.02.2013 17:32
Niestety wpisuje i wyskakuje mi ze error.
A może możesz podesłać jakiś inny numer seryjny tej gry lub podesłać klucz aktywacyjny była bym wdzięczna bo juz mnie trafia ner

Podobno mozna wygenerować nowy klucz aktywacyjny do gry by ja uruchomić,ja się na tym nie znam jak to zrobic,może znajdzie się chętny kolega mający czas żeby to zrobił i podesłał mi nowy numer do uruchomienia w końcu tej gry
Plisssssssssssssssss
Edytowane przez Aga dnia 20.02.2013 18:51

Aga
Czy jest w stanie ktoś mi pomóc.

Przemo
Spróbuj aktywować wg poniższej instrukcji

B. ACTIVATE MANUALLY THE GAME

You can activate manually Sherlock Holmes using a Manual Activation Key.
You can get a Manual Activation Key from another computer with an Internet access or from a smartphone.

1. Run Sherlock Holmes.
2. Enter the Sherlock Holmes Activation Key from the activation window and click "I already have an Activation Key" on the bottom left.
3. Click the link http://activation...egame.com/
4. Enter the Activation Key (Serial Number) then the Hardware Code (from the game activation window) then click Activate button.
5. Copy the Manual Activation Key.
6. From the game activation window, enter the Manual Activation Key and click Next button on the top right.
7. Once the game activated, click the OK button and run Sherlock Holmes.

You can also activate manually Sherlock Holmes using the QR Code printed in the game manual.
You must have a camera-equipped smartphone with an Internet access.
You need to install a free QR Code reader available on all applications download platforms.

Aga
Już tak próbuje drugi dzień i zaraz mnie trafi
czy możesz mi poprostu podać numer seryjny do gry czy coś co uruchomi grę

TexMurphy
Nie wiem, dlaczego nikt nie napisze otwarcie :) Nikt Ci kodu nie wyśle, bo ta strona stara się być super-hiper poprawna i legalna. Czasem aż do przesady - aczkolwiek akurat nie w tym przypadku.
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Aga
A jak podam swojego maila to prześlesz mi numer seryjny do tej gry

TexMurphy
Nie. I to nie tylko dlatego, że tej gry nie mam.
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Aga
ale wielka tajemnnica i wszyscy jacy uczciwi,a ilu z was ściąga nielegalnie wszystko co się da i udaje takich uczciwych legalnych obywateli

Brightstar
Nie każdy Polak to złodziej. Nie warto wszystkich pchać do jednego wora.

Kami
Aga, dostałaś już sporo pomocy od użytkowników Smile2 Gdyby twój problem dotyczył prawdziwego błędu gry, to z pewnością mogłabyś już ją uruchomić.

Niestety jednak posiadasz nielegalną kopię, do czego otwarcie się przyznajesz i jest to jedyny problem z posiadaną przez Ciebie kopią.

W takim razie istnieje więcej niż jedno rozwiązanie Smile2 A wiele z nich możesz zastosować od razu.

Osobiście polecę Ci Steam (Sherlock - http://store.stea...1_7_15__13), gdzie w ogóle nie będziesz miała do czynienia z żadnym kluczem, ponieważ gra będzie przypisana do Twojego konta i pozostanie Ci jedynie pobranie gry na dysk.

Jeżeli natomiast szukasz czegoś w Polsce, żeby nie męczyć się z PayPalem itp., to grę oferuje cdp.pl https://cdp.pl/gr...ka-holmesa, a jeśli nie musi to być natychmiastowe rozwiązanie - każdy sklep typu Saturn, MediaMarkt itp. albo malutkie sklepiki oferujące tylko gry. Smile2

Aczkolwiek - jeśli mimo to natrafisz na jakieś problemy z uruchomieniem gry, to pisz śmiało, na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Przejdź do forum: