Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Zaległości w grach
Kami
Cały wątek na narzekania o zaległościach w przygodówkach i nie tylko Wink2

TexMurphy
Evillady napisał/a:
Ja nie czekam na nic, dopóki nie nadrobię zaległości. Jeszcze 13 przygodówek w kolejce. Witamy z powrotem! :)

U mnie kolejka liczy 26 tytułów + 13 dalszych, nieukończonych z przyczyn technicznych Grin
Edytowane przez Kami dnia 30.01.2013 21:58
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Ja z przyczyn technicznych poległam tylko na Larrym 5. Wink2 No, ale 13 przygodówek to jedno. Poza tym w kolejce mam jeszcze inne gry. Dla przykładu Batman i Wiedźmin 1. Ale te zostawiam na koniec, bo ich ogranie zajmie mi pewnie trochę więcej czasu niż przejście pierwszej z brzegu przygodówki. Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

TexMurphy
Moje porażki "techniczne" to:

EcoQuest 1
Police Quest 4
Quest for Glory IV
Space Quest V
Dragonsphere - Travel to a Land of the Fantastic
Tajemnica Statuetki
The 11th Hour
Alone in the Dark 3
Skaut Kwatermaster
Sołtys
Teenagent
Dark Fall 2: Lights Out
Chłopaki nie płaczą

The 11th Hour i Teenagent prawdopodobnie obecnie są do "zaliczenia", bo ukazały się ich wersje przystosowane na nowe systemy, więc mam nadzieję, że tym razem powinno być ok. Akurat z Larrym 5 kłopotów nie miałem.

O innych grach nawet nie wspominam - bo choć teorytycznie mam listę tego, w co chciałbym zagrać, ale tu już nie mam złudzeń - właśnie ze względu na czas. O ile przygodówkę przechodzę średnio w jakieś dwa tygodnie, o tyle np. pierwszy z brzegu erpeg, to byłoby minimum pół roku...
Edytowane przez TexMurphy dnia 27.01.2013 01:51
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Ja do 'zeległych' zaliczam tylko to, co piętrzy mi się na biurku. Jak przemielę, to uznam, że jestem na bieżąco. Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Który Batman Evil? Smile2

Ja mam ciągle na półce gry w folii Grin Ale aż się nie chcę przyznawać ile tego jest... bo sama nie wiem. xD

marconi
Cała kolekcja gier darmówek od Epica poza kilkoma pozycjami czeka.
Ostatnio coraz częściej jednak gierki online typu właśnie https://skijumpsi...

Przejdź do forum: