Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Zaległości w grach
Kami
Cały wątek na narzekania o zaległościach w przygodówkach i nie tylko Wink2

TexMurphy
Evillady napisał/a:
Ja nie czekam na nic, dopóki nie nadrobię zaległości. Jeszcze 13 przygodówek w kolejce. Witamy z powrotem! :)

U mnie kolejka liczy 26 tytułów + 13 dalszych, nieukończonych z przyczyn technicznych Grin
Edytowane przez Kami dnia 30.01.2013 21:58
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Ja z przyczyn technicznych poległam tylko na Larrym 5. Wink2 No, ale 13 przygodówek to jedno. Poza tym w kolejce mam jeszcze inne gry. Dla przykładu Batman i Wiedźmin 1. Ale te zostawiam na koniec, bo ich ogranie zajmie mi pewnie trochę więcej czasu niż przejście pierwszej z brzegu przygodówki. Wink2
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

TexMurphy
Moje porażki "techniczne" to:

EcoQuest 1
Police Quest 4
Quest for Glory IV
Space Quest V
Dragonsphere - Travel to a Land of the Fantastic
Tajemnica Statuetki
The 11th Hour
Alone in the Dark 3
Skaut Kwatermaster
Sołtys
Teenagent
Dark Fall 2: Lights Out
Chłopaki nie płaczą

The 11th Hour i Teenagent prawdopodobnie obecnie są do "zaliczenia", bo ukazały się ich wersje przystosowane na nowe systemy, więc mam nadzieję, że tym razem powinno być ok. Akurat z Larrym 5 kłopotów nie miałem.

O innych grach nawet nie wspominam - bo choć teorytycznie mam listę tego, w co chciałbym zagrać, ale tu już nie mam złudzeń - właśnie ze względu na czas. O ile przygodówkę przechodzę średnio w jakieś dwa tygodnie, o tyle np. pierwszy z brzegu erpeg, to byłoby minimum pół roku...
Edytowane przez TexMurphy dnia 27.01.2013 01:51
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Evillady
Ja do 'zeległych' zaliczam tylko to, co piętrzy mi się na biurku. Jak przemielę, to uznam, że jestem na bieżąco. Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Kami
Który Batman Evil? Smile2

Ja mam ciągle na półce gry w folii Grin Ale aż się nie chcę przyznawać ile tego jest... bo sama nie wiem. xD

Przejdź do forum: