Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Paradise - polskie trailery
Mroczny
Na stronie http://cenega.pl/...hp?ID=3543pojawiły się polskie trailery gry Paradise(należy wybrać te dwa ostatnie).
Edytowane przez Mroczny dnia 21.09.2006 17:52

kajamira
dzisiaj zostałam zawiadomiona przez Play , że wysłano do mnie kurierem Paradise
wygląda na to,że jutro ją powinnam mieć
dzisiaj dostałam również z Play Keepsake -radość trwała krótko - nie mogę grać -za mało pamięci - mam 256 , a jest wymagane 500 jeśli jest oprogramowanie XP- więc albo zmiana kompa, albo dokupienie pamięci
czekam jeszcze na Scratches- z Play - ma być na początku pażdziernika
zobaczymy, czy znowu nie będzie obsuwu

Mroczny
Ja też mam 256 mb pamięci, ale dwa dema Keepsake mi działały .Co prawda wolno chodziły ,ale to też sprawa procesora.Może i głównie procesora(500MHz).Muszę jak najszybciej zmodernizować komputer.Wink2

mertruve
ale demka mogą chodzić, a pełne już nieWink2 często tak jest. Dema mają inny kod i ograniczenia, bądź ich brak.

kajamira
dokładnie - dema chodziły jak ta lala - niestety - pełna gra nie chodzi
więc dopóki nie kupię nowego kompa , albo nie zmodernizuję starego- Keepsake idzie do lamusa- mam w co grać - dostałam dzisiaj z Playa Paradise - o dziwo:)gra chodzi świetnie Grin

mertruve
W Empiku Krakowskim wczoraj dokonałem zakupu - PARADISE PL. edycja z kompedium itd. Jezeli znajdziecie to kupujcie, gra juz jestWink2 to nie pierwszy raz, gdy kupuje cos przedterminowo - podobnie mialem z Dreamfallem.

SpokoWap
Jakoś się waham nad zakupem Paradise... Uważacie że warto ?? 90 zł za niezbyt długą, i sądząc po ocenach przeciętną grą (GameRanking 60%, Click! też coś w tym stylu). A może recenzenci się mylą ? :)

Zebius
Chyba nie warto nawet mimo że to Sokal. Ja poczekam aż Paradise wyląduje w taniej serii - w Supersellerze, a najlepiej w Kolekcji Klasyki Grin choć to może długo potrwać. Szkoda że ustalili taką cenę, zdążyłem się przyzwyczaić do tego, że przygodówki są tanie. Gdyby kosztowała tyle co Still Life, natychmiast bym kupował.
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

SpokoWap
Zebius napisał/a:
Chyba nie warto nawet mimo że to Sokal. Ja poczekam aż Paradise wyląduje w taniej serii - w Supersellerze, a najlepiej w Kolekcji Klasyki Grin choć to może długo potrwać. Szkoda że ustalili taką cenę, zdążyłem się przyzwyczaić do tego, że przygodówki są tanie. Gdyby kosztowała tyle co Still Life, natychmiast bym kupował.

Też mam taki zamiar. Tylko te 96 stronnicowe kompendium jakoś tak kusi Bubu Ale poczekam aż wyląduje w SuperSellerze. 50 zł. to już będzie porządna cena. Coś mi się wydaje, że te 90 zł za Paradise płacimy tylko za samo nazwisko Sokala na pudełku...

telipinus
A ma ktosik moze namiar na demo powyzszej gry? Serdecznie bede wdzieczny za odzew.
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

Zebius
Demo Paradise chyba w ogóle nie wyszło, ale gra mocno staniała - w sklepie Cenegi jest za 25zł, w Empiku widziałem ją po 30zł, ale nie kupiłem, bo gram teraz w inne tytuły.

telipinus
WOW :-o fajnie, dzieki serdeczne!!!
Tylko, ze nie moge jej znalezc w sklepie Cenegi Sad prosze o pomoc. Znajduje tylko za 89.9
Edytowane przez telipinus dnia 10.02.2008 17:06

Przemo
Możesz kupić na allegro:

http://allegro.pl...gory=45720

lub w sklepie Cenega

http://www.sklep....uct&nr=483

Zebius
Jak będziesz robił zakupy w sklepie Cenegi, to pomyśl też o Moment of Silence za 4.99zł :)
http://www.sklep....uct&nr=673

telipinus
WYPRZEDAZ, nie pomyslalem o tym :) dzieki chlopaki za linki :super
Zebius, masz jeszcze cos do zaproponowania, fajnego; tylko z point&click i o malych parametrach sprzetowych, moze z klasyki (prosze o kilka tytulow, bo cos tam juz mam za soba). Dzieki za podpowiedz z tym MoS.

Zebius
telipinus Strzalka najlepiej załóż nowy temat, bo w tym powinniśmy dyskutować o Paradise. Albo dopisz się tu:
http://www.advent...rowstart=0
I podaj w co już grałeś i co Ci się podobało.
Edytowane przez Zebius dnia 10.02.2008 23:49

telipinus
Wie ktoś co się dzieje z wydłużającą się premierą (ok. 2 dni) SI??

DonTomasino
wydaje mi się że premiera nastąpiła zgodnie z planem, wczoraj byłem w Media Markt w Łodzi i SI stało sobie spokojnie na półeczce :) co innego w Empikach, szukałem w dwóch i w żadnym jeszcze nie mieli

telipinus
No tak, bo w Empiku się pytałem i gość powiedział, że Cenega zdjęła to z premiery :-o czy jakoś tak to określił.

Przejdź do forum: