Pytania i odpowiedzi: Konkursy


Pytania i odpowiedzi >Konkursy
1. Nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Czy mogę brać udział w konkursach?2. Ile czasu będę musiał czekać na wysłanie do mnie nagrody?3. Minął tydzień/dwa tygodnie/miesiąc, a ja dalej nie otrzymałem nagrody! Co jest grane?!4. Dostałem od Was grę, ale nie działa! Zróbcie coś!
5. Gra przyszła w uszkodzonym pudełku, domagam się wymiany na nowy egzemplarz!6. Dlaczego muszę podać adres w zgłoszeniu, skoro jeszcze nie wiem, czy wygram?7. Czy serwis Adventure Zone przekazuje moje dane osobowe swoim partnerom?8. Raz już wysłałem do Was adres, czy muszę to robić ponownie?
9. Dlaczego zostałem zdyskwalifikowany?!?10. W jaki sposób wybieracie zwycięzców konkursu?11. Jeżeli biorę udział w konkursie, w którym można wygrać różne gry, to czy mogę sobie sam wybrać nagrodę?
1. Nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem. Czy mogę brać udział w konkursach?
Nie. Konkursy organizowane przez serwis są przeznaczone dla jego zarejestrowanych użytkowników. Chyba, że regulamin konkursu stwierdza inaczej.
Do góry
2. Ile czasu będę musiał czekać na wysłanie do mnie nagrody?
Trudno to sprecyzować. Zawsze staramy się dokonywać wysyłki, jak najszybciej. "Jak najszybciej" to zwykle znaczy w dniu ogłoszenia wyników lub dzień później. Jeśli z przyczyn od nas niezależnych pojawiają się jakiekolwiek opóźnienia w wysyłce, to o takiej sytuacji zawsze informujemy.
Do góry
3. Minął tydzień/dwa tygodnie/miesiąc, a ja dalej nie otrzymałem nagrody! Co jest grane?!
Przede wszystkim... zachowaj spokój ;) A w drugiej kolejności skontaktuj się z nami mailowo pod adresem adventure-zone[małpa]adventure-zone.home.pl lub przez PW, do któregoś z redaktorów. W miarę możliwości postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę i rozwiązać problem.
Do góry
4. Dostałem od Was grę, ale nie działa! Zróbcie coś!
Niestety, ale tego typu sytuacje są już poza zakresem naszego wpływu. Gry dostajemy bezpośrednio od dystrybutora z gwarancją, że zostały sprawdzone pod kątem poprawnego działania. Jeśli więc gra się nie uruchamia, albo występują z nią jakieś inne problemy trzeba sprawdzić, czy sprzęt spełnia wymagania techniczne produktu, a jeśli tak, to skontaktować się ze wsparciem technicznym gry.
Do góry
5. Gra przyszła w uszkodzonym pudełku, domagam się wymiany na nowy egzemplarz!
Przykro nam, ale to nie jest możliwe. Na konkurs otrzymujemy określoną liczbę egzemplarzy i po rozesłaniu wszystkich, nie dysponujemy już żadnymi na wymianę. Reklamację można składać u dostawcy przesyłki, a więc w najbliższej placówce Poczty Polskiej.
Do góry
6. Dlaczego muszę podać adres w zgłoszeniu, skoro jeszcze nie wiem, czy wygram?
Takie rozwiązanie ułatwia nam pracę, a Wam życie. Dzięki temu nie musicie czekać aż wszyscy laureaci konkursu wyślą niezbędne dane i cały proces wysyłkowy ulega skróceniu. Patrz również punkt 2. Jakkolwiek jest wyjątek od tej zasady: jeśli w konkursie rozdajemy kody na pobranie gry, z któregoś z serwisów internetowych, wówczas nie musicie do nas wysyłać swoich tradycyjnych danych adresowych. O tym czy do wygrania jest gra w wersji pudełkowej czy elektronicznej staramy się zawsze informować w treści konkursu.
Do góry
7. Czy serwis Adventure Zone przekazuje moje dane osobowe swoim partnerom?
Absolutnie, kategorycznie NIE. Wszelkie dane, o jakie Was prosimy są wykorzystywane i przetwarzane tylko i wyłącznie przez nas i na potrzeby naszego serwisu oraz na zasadach określonych w regulaminie. Patrz również kategoria: Regulamin Adventure Zone.
Do góry
8. Raz już wysłałem do Was adres, czy muszę to robić ponownie?
Tak. Z uwagi na ochronę danych osobowych Wasze adresy, imiona i nazwiska kasujemy natychmiast po tym, jak proces, w którym były wykorzystywane zostanie zakończony. Najczęściej chodzi tu o wysyłkę nagród, które zdobywacie w konkursach.
Do góry
9. Dlaczego zostałem zdyskwalifikowany?!?
Przyczyn mogło być kilka: nie przestrzeganie regulaminu konkursu i/lub oszukiwanie w czasie zabawy. A jako oszustwo traktujemy również zakładanie multikont. I wierzcie mi, mamy sposoby, żeby takie konta zweryfikować, skasować, a uczestnika zdyskwalifikować. Inna rzecz, że u nas konkursy są tak często i wygrać tak łatwo, że naprawdę nie warto się tak gimnastykować. ;)
Do góry
10. W jaki sposób wybieracie zwycięzców konkursu?
Jeżeli treść konkursu nie stwierdza inaczej to wszystko zależy od kolejności nadesłanych odpowiedzi. Wygrywają wtedy osoby o numerach zgłoszeń

0/(n-1)*k, 1/(n-1)*k, 2/(n-1)*k ... (n-1)/(n-1)*k,

gdzie n to ilość nagród możliwa do zdobycia, a k to ogólna ilość zgłoszeń. Ułamki zaokrąglamy do liczb całkowitych dodatnich, zgodnie z matematycznymi standardami.
Do góry
11. Jeżeli biorę udział w konkursie, w którym można wygrać różne gry, to czy mogę sobie sam wybrać nagrodę?
Napisz w zgłoszeniu konkursowym jaką grę chciałbyś wygrać - postaramy się wziąć to pod uwagę w momencie przyznawania nagród. Pamiętaj jednak, że ilość egzemplarzy nie jest nieograniczona - gdy próśb będzie więcej niż gier to pierwszeństwo wyboru będą mieć zwycięzcy, którzy wysłali swoje zgłoszenie jako pierwsi.
Do góry