Artykuły: Publicystyka


Dubbing do gry Dark Fall: Zagubione Dusze - relacja z nagrania

Kilka dni temu na naszej stronie pojawiło się dwuczęściowe wideo, z którego mogliście się dowiedzieć kto wygrał nasz konkurs, a także jakie są najbliższe plany wydawnicze IQ Publishing. Filmiki były jednak krótkie i możecie mi wierzyć, że pokazywały zaledwie niewielką część z samych nagrań oraz z tego długiego, intensywnego dnia. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić Was za kulisy i napisać krótką relację, która dopełni materiał filmowy.Black Mirror

Ja, Samuel Gordon, jako 30-kilkuletni mężczyzna, przeżyłem niezwykłą historię… niesamowitą, naładowaną mocną dawką adrenaliny i przepojoną skrywanym sekretem rodzinnym. Próbując go wyjaśnić, stanąłem w obliczu przerażającej tajemnicy związanej z moją rodziną. Nie wiem już co o tym myśleć.


Atlantis (seria) - od wzlotu do upadku

Ciężkie czasy nastały dla fanów przygodówek, już coraz trudniej o dobrą grę z tego gatunku. Dostajemy co prawda kilka razy w roku parę pozycji, czasem lepszych, innym razem gorszych, ale to i tak nic w porównaniu z tym, ile produkowano ich kilka (naście) lat temu. Może więc warto zastanowić się nad powrotem do tamtych czasów i zagraniem, czy to pierwszy raz, czy kolejny, w starsze produkcje, które mimo swojego wieku nie utraciły nic ze swojej grywalności.
30 najlepszych gier przygodowych ostatniej dekady wg. Adventure Zone (2001-2010)

Z okazji 10-lecia istnienia Adventure Zone opublikowaliśmy zestawienie 30 najlepszych naszych zdaniem przygodówkowych produkcji wydanych w Polsce w latach 2001-2010. Sprawdź co zajęło pierwsze miejsce, a co ostatnie i podziel się z nami swoją opinią.