Perry Rhodan: Dziedzictwo Przeszłości

Dodane przez Przemo dnia 03.09.2009 01:02
Perry Rhodan (PC)
Producent: BrainGame Publishing
Wydawca: Koch Media
Wydawca w Polsce: Cenega
Data premiery: 22 luty 2008
Data premiery w Polsce: 18 czerwca 2008
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Science-Fiction
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 59,90 zł
Oficjalna strona: www.perry-rhodan-game.de
PEGI PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 2.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD


Opis gry

Perry Rhodan jest klasycznie zrealizowaną przygodówką typu point & click, w której naszym zadaniem jest rozwiązywanie różnorakich zagadek, a także wydobywanie potrzebnych informacji od postaci niezależnych. Postać Perry'ego Rhodana, głównego bohatera gry, cieszy się zdecydowanie największym powodzeniem w Niemczech, gdyż to właśnie tam pojawiał się on w niezliczonych powieściach, wydawanych od kilku dekad. Gra przygotowana została w taki sposób, żeby do rozgrywki mogły przystąpić także te osoby, które wcześniej nie interesowały się zbytnio losami tej postaci.

Akcja opisywanej przygodówki rozpoczyna się w 4934 roku naszej ery. Tytułowy bohater, będący jednym z żołnierzy elitarnej jednostki U.S. Space Force, wyrusza na ratunek swojej dziewczynie - Mondrze Diamond. Została ona bowiem porwana przez bliżej nieokreśloną grupę osób. Perry w międzyczasie odkrywa, iż zagrożone jest życie nie tylko bliskiej mu osoby, ale ważą się również losy całego wszechświata.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż wątek fabularny gry przygotowany został przez dwóch pisarzy (Robert Feldhoff i Michael Thumer), odpowiedzialnych za książkowe perypetie Perry'ego Rhodana. Z racji tego, iż mamy do czynienia z produktem osadzonym w klimatach science-fiction, nie powinna też dziwić obecność w grze zarówno istot z innych planet, jak i futurystycznie zaprojektowanych konstrukcji, które musimy badać na odwiedzanych w trakcie rozgrywki planetach.

Perry Rhodan łączy w sobie przepięknie wykonane dwuwymiarowe tła, z trójwymiarowymi postaciami, których zachowania możemy oczywiście oglądać. Producent zadbał także o dodatkowe efekty wizualne, które stosunkowo rzadko pojawiają się w grach przygodowych. Mowa tu między innymi o realistycznie wykonanych cieniach czy szczegółowo zaprojektowanych efektach pogodowych.

Źródło: CenegaMateriały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?