Phobos: 1953

Dodane przez Przemo dnia 03.09.2009 00:36
Phobos: 1953 (PC)
Producent: BrainGame Publishing
Wydawca: CP Digital
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 4 marca 2010
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Surrealistyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.phobos.su

Wymagania sprzętowe

b/d


Opis gry

Phantomery Interactive (autorzy Sublustrum) we współpracy z CP Digital oraz Art-Pictures tworzy nową psychologiczną przygodówkę. Pierwszy epizod gry będzie prequelem rosyjskiego thrillera, który wszedł na ekrany kin w zeszłym miesiącu. Akcja filmu prezentuje miejsce, w którym obecnie mieści się klub nocny, a dawniej podziemny schron wojskowy. Bohaterowie filmu pojawiają się w zamkniętej przestrzeni głęboko pod ziemią, gdzie muszą stawić czoła oznakom irracjonalnych lęków.

Fabuła gry bazuje na prawdziwych badaniach Ministerstwa Obrony Narodowej ZSRR nad możliwościami ludzkiej natury, telepatią oraz wpływem strachu na organizm ludzki. Gracz znajduje się w podziemnym schronie, gdzie wykorzystywano więźniów jako materiał do badań. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się prawdy o przerażających wydarzeniach, jakie miały tu miejsce w 1953 roku.

Fotorealistyczny wizualny styl daje graczowi możliwość powrotu do lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, zwiedzenia wnętrza podziemnego schronu, zrekonstruowanego na podstawie prawdziwych wojskowych obiektów, teksty opierają się na ważnych dokumentach historycznych.

Uczucie odosobnienia i niepewności otacza gracza przez całą grę, stawiając go twarzą w twarz z własnymi lękami. W rozgrywce towarzyszy nam głos niewidocznego obserwatora, dobiegający z systemu wewnętrznej komunikacji. Tylko czy człowiek ten jest naszym przyjacielem czy wrogiem?Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?