Schizm II: Kameleon

Dodane przez Przemo dnia 01.09.2009 22:57
Mysterious Journey II: Chameleon (PC)
Producent: LK Avalon
Wydawca: The Adventure Company
Wydawca w Polsce: LK Avalon
Data premiery: 25 listopada 2003
Data premiery w Polsce: 4 luty 2004
Wersja PL: Pełna
Gatunek: Surrealistyczna, Science-Fictin
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 99,90 zł
PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 4 1.3 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64MB


Opis gry

Dawny Konflikt... Wielka Tajemnica...

Młody człowiek budzi się w kapsule kriogenicznej, na stacji orbitalnej zawieszonej nad opuszczoną planetą. Nagranie wykonane dwieście lat wcześniej informuje go, że to on był sprawcą spustoszenia, jakie dokonało się na planecie i właśnie odbywa karę za swoją zbrodnię. Stacja orbitalna jest jego więzieniem i grobem... Za szesnaście dni spadnie z orbity.

Los Zdrajcy...

Sen - bo tak się nazywa - nic nie pamięta. Jeżeli jest to kara, to dlaczego jakieś nagranie przypomina mu o tym dwieście lat po fakcie? Może nagranie miało go poinformować o istocie dalszej kary? Niestety nagranie zostało przerwane.

Wyludniony Świat...

Sarpedon był kiedyś wysoko zaawansowanym technologicznie światem przeżywającym swój złoty wiek. Lecz kiedy Obcy pojawili się w ich systemie planetarnym, zawiązały się dwie frakcje - zwolennicy porozumienia z Obcymi oraz zdecydowani przeciwnicy jakichkolwiek kontaktów. Tak zaczął się wyniszczający całą planetę globalny konflikt. Sen jednak coś zapamiętał. Jedna dolina przetrwała wojnę. Musi znaleźć sposób, aby się tam dostać. Tam są jego ludzie... A może już nie jego? Co się z nimi stało po dwustu latach? Kłopot jednak w tym, że stacja niedługo spadnie z orbity. Nie ma wyjścia.

Ostatnia Oaza...

Wyobraź sobie statek-więzienie... Wejdź w skórę Sena, walczącego z całych sił, by opuścić stację orbitalną i dostać się na Sarpedon. Teraz obcą planetę, ale kiedyś była jego domem. Przy pomocy technologii zwanej "Kameleon" będziesz mógł wcielać się w postacie członków różnych plemion i bezpiecznie poznawać nową planetę. Poznaj historię tego świata, dowiedz się gdzie sięgają twoje prawdziwe korzenie. Tylko TY możesz poznać prawdę.

Źródło: LK AvalonPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?