Black Mirror 2

Dodane przez Przemo dnia 20.08.2009 23:07
Adventure Zone poleca Black Mirror 2 (PC)
Producent: Cranberry Productions
Wydawca: dtp AG / Anaconda
Wydawca w Polsce: City Interactive
Data premiery: 28 września 2009
Data premiery w Polsce: 29 października 2010
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Horror
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 49,99 zł
Oficjalna strona: www.butler-bates.de
PEGI PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 1.4 GHz, 1 GB RAM, GeForce lub ATI Radeon z 128 MB, Windows XP/Vista


Opis gry

Kontynuacja słynnego The Black Mirror czeskiego studia Future Games.

The Black Mirror 2 będzie klasycznym point'n'clickiem w tzw. 2.5D, czyli dwuwymiarowe prerenderowane tła, natomiast postaci w pełnym 3D. Pierwotnie gra miała być całkowicie trójwymiarowa, lecz po targach w Lipsku w 2007r. twórcy zrezygnowali z tego, gdyż uznali, że 3D nie odda dobrze wyglądu tych wyjątkowych i klimatycznych lokacji. Duży wpływ na tę decyzję miały również opinie fanów, którzy w znakomitej większości woleli, by unikalny styl grafiki w Black Mirror został zachowany również w jej sequelu.

Nad grą pracuje niemieckie studio Cranberry Productions, znane wcześniej pod nazwą 4Head Studios, wspierane przez King Art, które zajmuje się fabułą i projektowaniem rozgrywki. Nad scenariuszem pracują profesjonalni pisarze, tak więc gracze powinni oczekiwać wciągającej, klimatycznej i mrożącej krew w żyłach rozgrywki.

Akcja Black Mirror 2 ma toczyć się w latach 90-tych ubiegłego wieku, a dokładnie 12 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Głównym bohaterem jest Darren, pracujący w sklepie fotograficznym w Biddeford - miasteczku w Nowej Anglii. Któregoś razu spotyka w sklepie śliczną Angelinę, która natychmiast wpada w oko despotycznemu szefowi Darrena. Ale dziewczyną interesuje się ktoś jeszcze - nasz bohater zauważa bowiem, że jest przez kogoś ścigana. Postanawia przyjrzeć się dokładniej tej sprawie. W swoich poszukiwaniach odwiedzi wkrótce wiele lokacji, w tym znaną nam z pierwszej części wioskę Willow Creek...Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Trailer
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?