Ghost Pirates of Vooju Island

Dodane przez Przemo dnia 18.08.2009 14:21
Ghost Pirates of Vooju Island (PC)
Producent: Autumn Moon Entertainment
Wydawca: dtp AG / Anaconda
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 6 listopada 2009
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Fantastyczna, Piracka
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.ghost-pirates.com
PEGI PEGI PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 4 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB, Windows XP/Vista


Opis gry

Ghost Pirates of Vooju Island jest kolejnym projektem twórców dobrze przyjętej przygodówki A Vampyre Story, o którym mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu. Gra pierwotnie nosiła tytuł Teal Harvest, jednak ostatecznie zdecydowano się na jego zmianę. Jak przyznał sam Bill Tiller (główny koordynator projektu), gra jest wzorowana na sławnych seriach przygodówek LucasArts, takich jak Monkey Island czy Full Throttle.

W Ghost Pirates of Vooju Island zostanie nam przedstawiona historia trójki nieporadnych duchów, które mają problemy z dotykaniem i zbieraniem przedmiotów oraz nawiązaniem kontaktu ze światem żywych. Dokładna fabuła nie jest jeszcze znana. Jak na razie, Bill Tiller wstrzymuje się od jakichkolwiek komentarzy. Jedynie na oficjalnym blogu firmy można przeczytać ciekawą notkę, ale niezdradzającą niczego istotnego na temat gry.

Główną cechą przygodówki, wyróżniającą ją od poprzednich twórczości Billa Tillera, ma być nieco poważniejszy ton Ghost Pirates of Vooju Island, niż ten widoczny w dziełach LucasArts. Bardziej porównywalny do Full Throttle (w produkcji której Tiller także brał udział) niż do serii Monkey Island. Nie oznacza to, że gra zostanie całkowicie pozbawiona gagów i żartów. Projektant, który ma skłonności do tworzenia przygodówek w konwencji komedii, raczej nie dopuściłby do takiej sytuacji.

Źródło: Play ItPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?