eXperience 112

Dodane przez Przemo dnia 13.08.2009 13:49
eXperience 112 / The Experiment (PC)
Producent: Lexis Numérique
Wydawca: Micro Application
Wydawca w Polsce: Techland
Data premiery: Październik 2007
Data premiery w Polsce: Kwiecień 2008
Wersja PL: Pełna
Gatunek: Fantastyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 79,90 zł
Oficjalna strona: www.microapp.com

Wymagania sprzętowe

Pentium 2.0 Ghz, 1GB RAM, karta graficzna 128mb


Opis gry

Największa innowacja od lat w gatunku gier przygodowych!

Opuszczony, porośnięty dziką roślinnością, ogromny statek pełniący funkcję tajnego laboratorium. Lea Nichols, główna bohaterka, młoda Pani naukowiec - jak się zdaje, jedyna żywa osoba na pokładzie tego martwego, naszpikowanego elektroniką kolosa. Sposób rozgrywki? To nie tylko powiew świeżości dla gatunku gier przygodowych, lecz całkowicie nowa jakość. „eXperience 112” to tytuł, który otwiera nowy rozdział w świecie przygodówek, a kto wie, czy z czasem nie zostanie uznany za początek zupełnie nowego gatunku gier.

Czym różni się eXperience 112 od innych tytułów dostępnych na rynku? Otóż - nie sterujemy tutaj główną postacią! Mamy za to do dyspozycji całą elektronikę swoistego „pokoju kontrolnego”, pełen dostęp do systemu komputerowego i osprzętu służącego do nadzorowania zaginionego statku oraz tajnej bazy badawczej (pełen monitoring, różne tryby pracy kamer itd.). Bohaterka Cię nie widzi, nie słyszy, wie tylko, że jest przez Ciebie obserwowana. Musi Ci zaufać i liczy na Twoją pomoc. O ile jednak jest w stanie zwrócić się w stronę kamery i wyrazić własne uwagi, tak z Twojej strony jedyny możliwy sposób komunikacji, to wykorzystanie wszelkich urządzeń elektronicznych. Kobieta, która odczuwa strach i nie zawsze zachowuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami - z takim oto zadaniem przyjdzie Ci się zmierzyć w eXperience 112.

Jeżeli doliczyć do tego fakt, że gra zdobyła już nagrody za „najlepszy scenariusz”, a także jako „najlepsza gra komputerowa” w prestiżowym, francuskim Festival du Jeuvideo 2007, można być pewnym jednego: szykuje się prawdziwa gratka nie tylko dla wszystkich miłośników przygodówek, ale też Graczy ceniących sobie oryginalny gameplay oraz wciągającą historię.

Skończyłeś kiedykolwiek grę, nie sterując głównym bohaterem? Teraz masz okazję zrobić to po raz pierwszy. Czy jesteś w stanie pomóc bezbronnej kobiecie przetrwać wszelkie zagrożenia i rozwikłać zagadkę stojącą za tytułowym eksperymentem?

Źródło: TechlandPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?