Diamon Jones: Amulet of the World

Dodane przez Przemo dnia 13.08.2009 00:05
Diamon Jones: Amulet of the World (PC)
Producent: Litera
Wydawca: GFI
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: Październik 2008
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Historyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.gfi.su

Wymagania sprzętowe

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), Windows XP/Vista


Opis gry

Klasyczna przygodówka point'n'click rosyjskiego studia GFI, wzorowana na starych produkcjach z nowoczesnymi elementami. Akcja dzieje się w latach 30-tych ubiegłego wieku, a głównym bohaterem jest tytułowy Diamon Jones - gapowaty, lecz odważny poszukiwacz przygód, wzorowany oczywiście na Indiana Jonesie. Diamon wyrusza na poszukiwanie jednego z najpotężniejszych artefaktów na świecie: Amuletu Świata.

Zabawa nie będzie ograniczać się do zbierania i używania przedmiotów, choć zapewne tego będziemy mieli najwięcej. Oprócz tego dostaniemy około piętnastu łamigłówek i sześć mini-gier, w tym przelot dwupłatowcem. Jeśli chodzi o grafikę to mamy tu ręcznie malowane tła i w pełni trójwymiarowe postaci. Samych lokacji będzie 42, co jest wynikiem całkiem niezłym. Szczególnie, że dane nam będzie zwiedzić między innymi Egipt, Tybet czy stolicę Anglii: Londyn. Jeśli dodamy do tego w pełni interaktywne 25 postaci, z którymi będziemy mogli rozmawiać i muzykę podkreślającą atmosferę gry, to otrzymamy pełny obraz tego co nas czeka.

Twórcy zapowiadają mnóstwo dobrej zabawy i całą masę akcentów humorystycznych, zarówno jeśli chodzi o nawiązania, jak i zabawne komentarze głównego bohatera, a także jego rozmówców.Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?