Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today

Dodane przez crouschynca dnia 06.07.2015 17:22
Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today (PC, Mac, Linux)
Producent: Fictiorama Studios
Wydawca: Daedalic Entertainment
Wydawca w Polsce: Techland
Data premiery: 10 kwietnia 2015
Data premiery w Polsce: 20 sierpnia 2015
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Postapokaliptyczny dramat
Nośnik: digital / 1 DVD
Cena w dniu premiery: 59,99 zł
Oficjalna strona: www.deadsynchronicity.com
PEGI PEGI PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 2 GHz Dual Core, 2 GB RAM, karta graficzna Nvidia GeForce 8600 GS / ATI Radeon HD 3740 (lub lepsza), DirectX: 9.0c, 4,5 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8


Opis gry

Tylko ciemność. A potem światło… Ale było go za mało, by Michael dowiedział się kim jest i co się stało z całym światem. Wielka Fala, Rozpuszczeni… słowa, które nic nie znaczą w opustoszałym umyśle. Pomóż Michaelowi stanąć w obliczu zepsutej rzeczywistości, wszechświata, który właśnie ginie. Zmierz się z bezwzględnym, chorym i niknącym światem. Bez przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Stań w obliczu nieuchronnej chwili “martwej synchronizacji”. I lepiej pośpiesz się. Bo cóż zrobisz, gdy Czas się rozpuści?

Okrutna epidemia zmienia ludzkość w Rozpuszczonych, a chorzy, choć w delirium zyskują nadnaturalne moce umysłowe, są prowadzeni ku przerażającej śmierci. Źródłem choroby wydaje się Wielka Fala, niewyjaśniony ciąg katastrof naturalnych, które zniszczyły wszystkie źródła energii i środki komunikacji i które pogrążyły świat w chaosie kontrolowanym bezwzględnie przez władze i armię. Pomożesz Michaelowi, człowiekowi bez przeszłości, odkryć własną tożsamość i zrozumieć wydarzenia, które przywiodły świat na skraj upadku. Jeśli Michael nie pośpieszy się, nie będzie w stanie uciec przed nieuchronnym rozpuszczeniem Czasu.

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today to dwuwymiarowa przygodówka typu point and click o antyutopijnym charakterze. Gra jest hołdem złożonym klasycznym przygodówkom (np. The Secret of Monkey Island, Broken Sword, Day of the Tentacle, i in.) ale jej dojrzały temat zbliża ją do gier takich jak “I have no mouth and I must scream” czy “Sanitarium”.

Źródło: Informacja od producentaPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Demo
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?