Deponia 3 / Goodbye Deponia

Dodane przez Przemo dnia 18.10.2013 09:35
Goodbye Deponia (PC)
Producent: Daedalic Entertainment
Wydawca: Daedalic Entertainment
Wydawca w Polsce: cdp.pl
Data premiery: 18 października 2013
Data premiery w Polsce: 22 października 2013
Wersja PL: brak
Gatunek: Komedia, Fantastyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 49,,99 zł / 9,99 €
Oficjalna strona: www.deponia.de
PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 2,0 GHz; 1GB RAM; karta grafiki z 256 MB RAM, Windows XP/Vista/7/8


Opis gry

Więcej chaosu, więcej zniszczenia, więcej Rufusa. Nie jeden, nie dwóch, ale trzech Rufusów powoduje wszelkiego rodzaju szalony zamęt w długo oczekiwanej komedii przygodowej typu point & click pod tytułem Goodbye Deponia: Organoni planują zniszczyć Deponię, prześliczna Goal zniknęła (po raz kolejny), a anty-bohater Rufus nie może przestać iść swoją droga.

Rufus, wynalazca i wolny duch, chciał tylko uciec z zagraconej planety Deponia i przenieść się do Elysium, raju orbitującej wokół Deponii jako statek kosmiczny zarezerwowany dla najwyższych warstw społeczeństwa. Goal, dziewczyna zamieszkująca niegdyś Elysium, dla której Rufus stracił głowę, nadal stanowi klucz do jego sukcesu....oraz trampolinę, która wyniesie go w przestrzeń. W końcu Rufus opracował pozornie perfekcyjny plan.

A jednak wszystko co mogło pójść nie tak nagle rzeczywiście idzie nie tak. Początkowo w przebraniu, Rufus znajdzie się na szybkim krążowniku pośród poważnych oficjeli Orgnanonu, a Goal znika. Kiedy Rufus napotyka na maszynę do klonowania, wydaje się, że znalazł rozwiązanie. Jego klon ma mu pomóc wydostać się z tego położenia, Jednak „niewytłumaczalny” błąd sprawia problemy i Goal po raz kolejny wymyka się naszemu bohaterowi. Teraz musi rozwiązać trzy główne problemy: musi ponownie znaleźć Goal, dotrzeć do Elysium i zapobiec zniszczeniu całej planety Deponia z rąk Organonów.

Tylko trzech Rufusów może to rozwiązać — i dlatego pechowy wynalazca decyduje się sklonować! Ma to swoje szalone konsekwencje dla gracza: w Goodbye Deponia, gracz czasami musi kontrolować wszystkich trzech Rufusów, wykorzystując ich do wspólnego wykonania zadań — mimo, że Rufus często wpada na samego siebie.

Źródło: Informacja od wydawcyPrzykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?