Broken Sword V: The Serpent's Curse

Dodane przez Przemo dnia 18.11.2012 23:28
Broken Sword: The Serpent's Curse (PC, Mac. Linux, iOS, Android)
Producent: Revolution Software
Wydawca: Revolution Software
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 4 grudnia 2013 (Ep. 1), Styczeń 2014 (Ep. 2)
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Surrealistyczna, Konspiracja
Nośnik: b/d
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.revolution.co.uk

Wymagania sprzętowe

jeszcze nieznane


Opis gry

Piąta odsłona znanej na cały świat serii przygodówek opowiadających o perypetiach amerykańskiego prawnika George'a Stobbarta oraz francuskiej dziennikarki Nicole Collard. Prace nad The Serpent's Curse zostały ujawnione w momencie rozpoczęcia kampanii w serwisie Kickstarter, dzięki której udało się zebrać ponad 800 tysięcy dolarów na dokończenie procesu produkcji. Jednym z pozytywów takiego finansowania jest powrót do rysunkowej oprawy graficznej stworzonej w środowisku 2D. Oznacza to, że The Serpent's Curse wizualnie przypomina dwa pierwsze tytuły tej sagi.

Intryga piątej części ma rozgrywać się wokół pewnego obrazu skradzionego z jednej z paryskich galerii. Chwilę przed napadem przybywa do niej George, który spotyka swoją dawną towarzyszkę Nico. Do galerii wpada uzbrojony bandyta i kradnie jedno z dzieł, pozornie nieposiadające większej wartości. W akcie zabija stojącego mu na drodze mężczyznę. To jednak nie koniec. Cała sprawa, tak jak i we wcześniejszych odsłonach serii, doprowadzi do zagrożenia całego świata - albo chociaż jego kawałka.

Nasi bohaterowie zmuszeni będą udać się w podróż po różnych zakątkach świata. Oprócz Paryża i Londynu zawitają także w kilka egzotycznych miejsc w rejonach Północnej Afryki oraz na Bliskim Wschodzie. Do tworzenia The Serpent's Curse szef angielskiej firmy zaangażował artystów, którzy brali udział w procesie produkcji wcześniejszych tytułów z tej serii. [Przemo]Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?