Carol Reed Mystery 8: Amber's Blood

Dodane przez crouschynca dnia 19.02.2012 23:05
Carol Reed Mystery: Amber's Blood (PC)
Producent: MDNA Games
Wydawca: MDNA Games
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 16 lutego 2012
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Detektywistyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.mdna-games.com

Wymagania sprzętowe

Pentium Core 2 Duo 2.0 GHz lub równoważny, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7800 lub podobna, 700 MB HDD, Windows XP/Vista/7 (32/64-bit)


Opis gry

Carol Reed Mystery to seria klasycznych przygodówek point'n'click, za którą odpowiada niezależne skandynawskie studio MDNA Games. Do jej charakterystycznych cech należy zaliczyć obserwację świata z perspektywy pierwszej osoby, a także opartą na fotografiach grafikę. Cykl ten pozwala graczom wcielić się w postać młodej angielskiej pani detektyw Carol Reed, która przebywa na stałe w Szwecji. W każdej odsłonie mamy do czynienia z inną kryminalną zagadką.

W Amber's Blood, będącej ósmą z kolei częścią skandynawskiej serii, główna bohaterka podejmie się rozwikłania rodzinnej tajemnicy przyjaciółki Stiny. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy bliska znajoma panny Reed przeglądała rzeczy zmarłego ojca. Wśród nich szczególną uwagę kobiety zwrócił nekrolog dziadka. Według owego dokumentu zmarł on o wiele później niż sądziła. Kiedy w trakcie dalszych przeszukiwań rodzinnych szpargałów Stina skręca nogę w kostce, do akcji wkracza Carol i odkrywa, że nekrolog nie zawiera błędów drukarskich. Zwyczajne przeglądanie pamiątek po ojcu przekształca się wówczas w śledztwo prawdziwego zdarzenia. [crouschynca]Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?