Hotel

Dodane przez Przemo dnia 27.05.2010 12:21
Hotel (PC)
Producent: Cateia Games
Wydawca: Cateia Games
Wydawca w Polsce: Play
Data premiery: 7 czerwca 2010
Data premiery w Polsce: 28 lutego 2012
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Detektywistyczna, Science-Fiction
Nośnik: 1 CD
Cena w dniu premiery: 10 zł
Oficjalna strona: www.hotel.cateia.com
PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki z 32 MB, Windnows XP/Vista/7


Opis gry

Cateia Games to niewielka chorwacka firma, odpowiedzialna za takie projekty jak Kaptain Brawe: A Brawe New Word, Iron Roses, czy znane polskim graczom The Legend of Crystal Valley.

Hotel jest kolejną grą przygodową, w której poznamy historię młodej pani detektyw Bridget „Biggi” Brightstone, pracującej w nowojorskim oddziale policji. Kobieta właśnie udała się na zasłużone wakacje, jednak w nacieraniu kolejnych części ciała olejkiem przeciwsłonecznym i popijaniu drinków przerywa jej telefon szefa. Bridget otrzymuje zadanie zbadania i wyjaśnienia dziwnych zjawisk, jakie mają miejsce w średniowiecznym francuskim zamczysku, przerobionym obecnie na luksusowy hotel Bellevue. W czasie przygody, zwiedzimy ponad 100 lokacji, w tym klimatyczne podziemia oraz będziemy świadkami różnych zjawisk nadprzyrodzonych.

Podobnie jak w przypadku tLoCV, tak i w Hotelu twórcy nie zdecydowali się na zatrudnienie aktorów, więc po za przerywnikami filmowymi, nie usłyszymy głosów postaci. Zarówno styl graficzny oraz mechanika gry, to klasyczny pont and click z tłami 2D i nastrojową muzyką. Dostępna jest także edycja kolekcjonerska, do której dołączone zostały opisy postaci, przewodnik po grze, szkice koncepcyjne, tapety na pulpit oraz soundtrack.Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Trailer
Link: Demo
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?