Sophora Toromiro

Dodane przez Przemo dnia 04.05.2010 18:18
Sophora Toromiro (PC)
Producent: spbyte
Wydawca: spbyte
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 2011
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Fabularna
Nośnik: b/d
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.spbyte.com

Wymagania sprzętowe

b/d


Opis gry

Jest rok 1881. Jako młody wędkarz, zostajesz wysłany na wyspę Namaru Island, umiejscowioną gdzieś na południowym Pacyfiku, w celu odnalezienia rzadkich nasion Sophora Torimoro. Ludzie z Rapa Nui używali tych roślin do tworzenia świętych statuetek. Rzeźby z tego drewna były bardzo cenne, ale z biegiem lat, roślina stała się bardzo rzadka, a co za tym idzie - poszukiwana.

Kapitan James Cook i były kapitan Tobias Furneaux w 1771 roku rozpoczęli poszukiwania rośliny od Plymouth i wpierw dopłynęli na południe do Przylądka Dobrej Nadziei, przez Nową Zelandię, aż do Wyspy Wielkanocnej, gdzie roślina Sophora Torimoro po raz pierwszy była widziana. W 1880 roku, grupa trzech brytyjskich naukowców udała się na wyspę Namaru z nadzieją na odnalezienie ścieżki kapitana Cooka oraz nasion Torimoro. Niestety, ludzie zaginęli bez śladu, a winą obarczono głównego bohatera gry, który pełnił rolę ich przewoźnika. Ma teraz równo dwa tygodnie na odnalezienie badaczy.

Sophora Toromiro jest pierwszą przygodówką 3D irańskiego studia spbyte, której kamera będzie umieszczona głównie z pozycji izometrycznej. [Przemo]Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?