Coven

Dodane przez Przemo dnia 22.11.2009 19:14
Coven (PC)
Producent: Arberth Studios
Wydawca: -
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: Prace wstrzymane
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Fantastyczna
Nośnik: b/d
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.arberthstudios.com

Wymagania sprzętowe

Jeszcze nieznane


Opis gry

Coven w języku angielskim oznacza "zlot czarownic". Jest to druga, po Rhiannon: Curse of the Four Branches gra przygodowa tworzona przez brytyjską firmę Arberth Studios. Warto wspomnieć, że fabuła w grze będzie ponownie nawiązywała do pradawnych walijskich legend.

Przygodówka przeniesie nas do miasteczka Castle Avon, gdzie gracz pozna tragiczną historię młodej kobiety - Megan Jones, skazanej na śmierć za swoją fascynację czarną magią i praktykowanie szuk magicznych. Jak wiadomo, w tamtym okresie kobiety uprawiające czary uznawane zostawały za czarownice. Jest to legenda, która ponoć miała miejsce ok. 400 lat temu i wpisała się na dobre w dzieje Castle Avon.

Prawdziwa akcja Coven rozgrywa się w czasach teraźniejszych. Główna bohaterka - niejaka pani Davies, otrzymuje list o śmierci ciotki oraz o odziedziczeniu całkiem niezłego majątku. W razie nie przyjęcia darowizny, całość ma zostać spieniężona, a następnie przerobiona na popiół, by uniknąć przejęcia pieniędzy przez państwo. :) Nasza bohaterka wyrusza do Castle Avon by odkryć jakie mroczne tajemnice skrywa to miejsce. Poznamy m.in. odpowiedzi dotyczące śmierci Megan Jones oraz legendy "czarnego psa", którego duch nawiedza tamtejszy most siejąc strach wśród mieszkańców. Z biegiem toczącej się akcji, poznamy sekrety naszej ciotki, w tym jej zainteresowanie okultyzmem. Sami też co nieco liźniemy magii, ucząc się np. wzywania sojuszników, itp.Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Trailer
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?