Julia: Innocent Eyes

Dodane przez Przemo dnia 27.09.2009 14:00
Julia: Innocent Eyes (PC)
Producent: Artematica Entertainment
Wydawca: Just-A-Game
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 22 października 2010
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Detektywistyczna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: b/d

Wymagania sprzętowe

b/d


Opis gry

„Julia” to klasyczna gra przygodowa bazująca na sławnej we Włoszech serii komiksów detektywistycznych z Julią Kendall w roli głównej, której autorem jest Giancarlo Berardi.

Produkcją przygodówki zajęła się firma Artematica, autorzy Martin Mystere, Relief & Betrayal oraz Dibolik: Original Sin. Gra będzie miała ścisły związek z klimatem prezentowanym w komiksowym pierwowzorze. Wcielamy się w postać Julii, ambitnej kobiety o niecodziennym zawodzie, mieszkającej w Garden City, nieopodal Nowego Jorku. Pewnego dnia, główna bohaterka zostaje poproszona o przeprowadzenia śledztwa w sprawie nielegalnych samochodów. By rozwikłać zagadkę, będzie musiała wniknąć w podziemny świat hazardu, nielegalnych wyścigów, a także przekonać do siebie odpowiednich ludzi.

Twórcy zdecydowanie postawili na klasyczny styl, dlatego świat będziemy obserwowali zza placów bohaterki, ujrzymy dwuwymiarowe tła oraz usłyszymy nastrojową ścieżkę dźwiękową. Postacią pokierujemy jedynie za pomocą myszki, a całość będzie utrzymana w klimatach thrillera. [Przemo]Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?