Three Cards to Dead Time

Dodane przez Przemo dnia 16.09.2009 12:51
3 Cards to Dead Time (PC)
Producent: Big Finish Games
Wydawca: Big Finish Games
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 6 stycznia 2010
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: -
Gatunek: Fabularna
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 9.99 $
Oficjalna strona: www.bigfinishgames.com

Wymagania sprzętowe

Pentium 1.2 GHZ, Karta graficzna GeForce 5200/ATI Radeon X1300, 256 MB RAM, 220 MB HDD


Opis gry

Bezpośrednia kontynuacja przygodówki Three Cards to Midnight, stworzonej przez Aarona Connersa and Chrisa Jonesa z Big Finish Games. Firma ta ma na koncie kilka produkcji opowiadających o przygodach detektywa. Texa Murphy'ego.

Akcja gry rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Naszym zadaniem będzie zbadanie okoliczności zniknięcia człowieka, który zwał się „The Magician” oraz wyselekcjonowanej przez niego grupy ludzi. Zniknięcie nastąpiło w przededniu obchodów Wszystkich Świętych (All Hallows’ Eve). Tymczasem Jess Silloway próbuje opanować swoje nadzwyczajne zdolności. Po kilku doświadczeniach, nieoczekiwanie przenosi się do jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc na świecie - położonego na uboczu hotelu w stanie Maine w USA, gdzie grupka ludzi próbuje nawiązać kontakt ze światem pozagrobowym.

Pod wieloma aspektami gra będzie podobna do pierwszej części. Jednak twórcy zapowiadają, że zostaną wprowadzone również pewne znaczące zmiany. Renowacji ulegnie warstwa wizualna, możemy spodziewać się bardziej szczegółowych i barwnych teł. Także napisów i możliwości uruchomienia gry na pełnym ekranie. Czeka na nas do rozwiązania wiele łamigłówek oraz zagadek. Duży nacisk położony zostanie na zbieranie przedmiotów oraz ich odpowiednie analizowanie. W porównaniu do poprzedniczki, 3CtDT nie będzie się już opierała na specyficznej, angielskiej grze słów, więc zapewne zostanie przetłumaczona na inne języki. [Przemo]Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Trailer
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?