Runaway 3: Przewrotny Los

Dodane przez Przemo dnia 04.09.2009 00:48
Runaway: A Twist of Fate (PC)
Producent: Pendulo Studios
Wydawca: Crimson Cow
Wydawca w Polsce: Ubisoft
Data premiery: 13 listopada 2009
Data premiery w Polsce: 27 sierpnia 2010
Wersja PL: Kinowa
Gatunek: Komedia
Nośnik: 1 DVD
Cena w dniu premiery: 99,99 zł
Oficjalna strona: www.runaway-thegame.com
PEGI PEGI PEGI

Wymagania sprzętowe

Pentium 4 1.7 GHz, 1 GB RAM, 8 GB HDD, karta graficzna z 128 MB, Windows XP/Vista/7


Opis gry

Pierwsze dwie części Runaway'a poruszyły trochę zaspały rynek gier przygodwych w Europie, wzbudzając ponowne zainteresowanie sporej rzeszy ludzi. W ciągu kilku lat, perypetie tych dwojga bohaterów - Briana oraz Giny, oczarowały blisko milion graczy. Po barwnej drugiej części, w której odwiedziliśmy wyspę na Hawajach, twórcy zamierzają wprowadzić nas w nieco bardziej dojrzały i miejski świat. A Twist of Fate będzie także przeznaczona dla graczy, którzy z tytułem spotykają się po raz pierwszy. Brak znajomość poprzednich części nie powinien stanowić przeszkody, by w pełni zrozumieć fabułę. Po raz pierwszy w historii serii, gra będzie pozwalała przejąć kontrolę nie tylko nad Brianem, ale także i jego dziewczyną - Giną, która ma stanowić ważną część gry.

Na przedstawionych obrazkach, widać, że A Twist of Fate został wizualnie udoskonalony. Dzięki nowemu silnikowi graficznemu, przygodówka będzie posiadała wysokiej rozdzielczości tła, bardziej szczegółowe i wyraziste modele postaci oraz realistyczne animacje. Znacznemu udoskonaleniu uległ także interfejs, oferujący dokładne oglądanie zebranych przedmiotów pod każdym kątem. Pomysłowy system wskazówek, w umiejętny sposób pomoże rozwiązać trudne sytuacje oraz łamigłówki. Szczegółowy styl wizualny oraz wszechobecny humor tworzy z A Twist of Fate bogatą przygodówkę pełną nowości i nieoczekiwanych zwrotów akcji, wiernych duszy Runaway.Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
   

Komentarze


1423 #1 kassiopestka
dnia 31.07.2010 18:15
Brak znajomosci wczesniejszych czesci nie stanowi przeszkody o tyle, ze trzecia odslona ma swoja, w pewnym sensie osobna, fabule i ze autorzy bardzo sprytnie przypominaja historie z obu poprzednich.
Niemniej opowiesc w A Twist of Fate jest scisle powiazana z wydarzeniami z czesci drugiej.
Akcja gry dzieje sie rzeczywiscie w bardziej zabudowanych lokacjach, ale nie tylko w miescie, bo i w pewnym zakladzie, i w domku letniskowym, i w paru innych miejscach. Czy swiat jest bardziej dojrzaly? Moim zdaniem nie. To wciaz to samo szalone, szurniete i pelne zwariowanych pomyslow, rozwiazan i sytuacji Runaway.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?